logo Jiří Šimek
Moje projekty
Blog
Scrolujte dolů
Zpět na úvod

Chcete prodat nemovitost sami?
Obrňte se trpělivostí.

27. května 2018
prodej domu

Rozhodli jste se prodat nemovitost a nechcete "rvát" peníze realitní kanceláři? No, proč ne? V dnešní době najdeme na webu spoustu článků, rad a návodů, jak bezpečně prodat nemovitost i bez RK.

Zvládneme to sami. Přesně tak uvažovala i paní Alena. Vlastnili s manželem menší rodinný dům. Dostali se do dluhové pasti. Když hrozilo, že exekutoři zaklepou na jejich dveře, rozhodli se prodat svůj dům. Alena nastudovala veškeré informace z internetu a pustila se do prodeje. Lehce si spočítala, za kolik by mohli dům prodat. Vytvořila inzerát, za který by se nemusel stydět ani zkušený makléř, nafotila vše potřebné a vložila na web.

Číst více
04.

Svádíte boj s místem v malém bytě?
Plánování je základ!

18. ledna 2018
zařízení v bytě

Máte malý byt, kde se sotva otočíte? Nebo pokoj, který je řešený jako „nudle“? Nerovný souboj s místem ve svém obydlí už zcela jistě zažil skoro každý. Pokud se chystáte přestěhovat nebo naopak toužíte po změně, tak Vám přináším pár tipů, jak z boje o centimetry vyjít jako vítěz.

Internetové plánovače rozhodně stojí za to!
Pokud si vůbec nevíte rady, kam umístit kuchyňskou linku a hlavně jak šikovně rozmístit spotřebiče nebo potřebné skříňky, pak například plánovač kuchyní IKEA je skvělým řešením. Nestojí Vás ani korunu, snadno si jej stáhnete do svého počítače, zadáte rozměry Vaší kuchyně a už jen tvoříte. Díky tomuto plánovači získáte jasnou představu a navíc se vyhnete skrytým chytákům, třeba, že by šuplík vysunout nebo dvířka otevřít. Dokonale si tak svůj malý prostor zaplníte účelným a funkčním nábytkem.

Číst více
05.

Vybíráte si makléře?
Poradím vám jak na to!

13.října 2017
lidi u stolu

V České republice vznikl roj realitních kanceláří (dále jen RK), které Vám nabízejí své služby prostřednictvím svých zaškolených makléřů. Historii některých znáte bez vlastních zkušeností, informace k Vám někdy přijdou sami. Mezi lidmi neustále víří různá témata k výměně poznatků každého z nich. Buď jsou pozitivní nebo naopak. Často věnujete pozornost spíše tomu negativnímu postoji a lamentujete nad drzostí určitých lidí či institucí.

Věřte své intuici, svému osobnímu pocitu. Zkušenost jednoho nemusí být správnou informací pro Vás. Na trhu vládnou i RK s profesionálním přístupem, se zájmem o klienta a oboustrannou spokojenost. Bohužel ty RK, o kterých se to tvrdit nedá, kazí jméno těm ostatním.

Více info
06.
© Jiří Šimek 2020 / Na veškerý materiál se vztahují autorská práva.
Zpět na úvod